Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • slaj01
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Białe Orły Cup 2015 za nami

W dniach 30-31.05.2015 na obiektach Centrum Piłkarskiego FCBEV w Warszawie odbyła się IV edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Białe Orły CUP 2015. W 3 kategoriach wiekowych rywalizowały 24 zespoły z Polski i zagranicy. Rozgrywki przebiegły na najwyższym poziomie organizacyjnym i sportowym. Atmosferę wielkiego widowiska stworzyło ponad 3000 kibiców z Polski, Włoch, Anglii, Grecji i Litwy. Młodzi piłkarze poza współzawodnictwem na boisku zwiedzili także m. st. Warszawa oraz Stadion Narodowy, a dla trenerów po pierwszym dniu rozgrywek odbyła się konferencja szkoleniowa, podczas której wymienione zostały doświadczenia dotyczące szkolenia dzieci w wieku 6-12 lat.

W ceremonii zakończenia uczestniczyli przedstawiciele Zarządu spółki WM-Sport - organizatora eventu: Pan Wiesław Wilczyński i Pan Witold Miller oraz zaproszeni goście honorowi:

  • Pan Marcin Brzychcy - Przedstawiciel Ministerstwa Sportu i Turystyki, 
  • Pan Paweł Lech - Przewodniczący Komisji Sportu m. st. Warszawy, 
  • Pani Izabela Marcewicz-Jendrysik - Dyrektor Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, 
  • Panowie Patryk i Grzegorz Szczypek - Właściciele Firmy Volantis

Turniej odbył się przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Szczególne podziękowania należą się partnerom imprezy: Polmot-Auto, Meble Okmed, Xonix, Nike, Super Exspress, Hoop Polska.

 

Turniej odbył się na wysokim poziomie sportowym. Kilka akademii zaprezentowało swój kapitał sportowy: Tottenham Hotspur, AS Roma, Panathinaikos, Escola Varsovia, Lechia Gdańsk, dobrą pracę z młodzieżą i wielu utalentowanych zawodników. Ocena naszych gości dotycząca organizacji turnieju jest bardzo wysoka, co jest dla nas niezwykle satysfakcjonujące.

Wiesław Wilczyński - właściciel szkoły FC Barcelona Escola Varsovia 

Po raz 4 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Białe Orły CUP był ogromnym wydarzeniem sportowym. Uczestniczyły w nim najlepsze akademie piłkarskie z Polski i Europy. Poziom rywalizacji spełnił oczekiwania wszystkich uczestników. W przyszłym roku będziemy chcieli zaprosić więcej znanych klubów. Dziękuję wszystkim zawodnikom, trenerom i kibicom. To było wspaniałe wydarzenie sportowe.

Witold M. Miller - Dyrektor FC Barcelona Escola Varsovia

Dla nas oraz dla dzieci w tym wieku był to jeden z najlepszych turniejów, w którym mogliśmy brać udział. Wszystko było idealnie zorganizowane, a poziom innych drużyn był zbliżony do naszego. Obiekty sportowe wspaniale się prezentują i pogoda sprzyja grze. W bliskiej przyszłości chcielibyśmy raz jeszcze wrócić do Polski i wziąć udział w tak wspaniałym wydarzeniu sportowym. Będzie to dla nas przyjemność!"

Klis Dimitris - Panathinaikos Ateny

Turniej był zorganizowany bardzo profesjonalnie, na bardzo dobrym poziomie. Wszystkie drużyny starały się jak mogły. Podróż do Warszawy była dla nas wspaniałym doświadczeniem, ponieważ dzieci mogły zobaczyć miasto oraz zwiedzić między innymi Stadion Narodowy. Wszyscy są bardzo szczęśliwi z tej podróży i z tego, że mogli brać udział w tak niesamowitym turnieju. Oczywiście wrócimy tu raz jeszcze, czemu nie!

Michele Madonnini - AS Roma

Ten turniej był dla nas wszystkich wspaniałym przeżyciem! Dziękuję za jego organizację i na pewno przyjedziemy w kolejnych latach, jeżeli tylko nas zaprosicie!

Thomas Milasius - FM Vilnius

Sprawna organizacja pod każdym względem. Zespoły z zagranicy podnoszą poziom, ale nasza drużyny walczy dzielnie.

Robert Janik - Lechia Gdańsk